• Corona-update 16 maart

    Eerder hebben we aangegeven dat er tm maandag 16 maart 2020 geen wedstrijden en trainingen zouden plaatsvinden en we jullie tijdig zouden informeren omtrent het vervolg. Vanwege verslechterde Corona situatie heeft het bestuur zaterdag bij elkaar gezeten en is besloten om de aangescherpte adviezen van de KNVB en RIVM te volgen. Dit betekent dat Sportpark De Elskens tm 06 april 2020 gesloten is, oftewel er vinden geen trainingen en wedstrijden plaats voor ALLE elftallen. Wij zijn van mening dat het onze sociale plicht is hieraan te voldoen en het geeft aan dat we de situatie zeer serieus nemen. We volgen de situatie nauwlettend en houden jullie op de hoogte en hopen natuurlijk dat we per 7 april een verbeterde situatie hebben, zodat we weer lekker kunnen gaan trainen/voetballen. Bij voorbaat dank voor jullie begrip.