• SCO 2 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Ceglowski, SebastianTeamspeler
    Goedhart, MarkTeamspeler
    Knol, DennisTeamspeler
    Koevoets, FrankTeamspeler
    Kolck, Nick vanTeamspeler
    Loonen, DennisTeamspeler
    Nieuwenhuizen, Rowdy v.d.Teamspeler
    Paulissen, LarsTeamspeler
    Sarkisov, AndoTeamspeler
    Welling, MichaelTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 12:15Nivo Sparta 2 - SCO 2Sportpark De Watertoren
    3 okt. 14:45SCO 2 - Wilhelmina'26 2Sportpark de Elskens
    10 okt. 14:30Streefkerk 2 - SCO 2Sportpark Streveland
    13 okt. 19:30Wilhelmina'26 2 - SCO 2Sportpark De Ebbe
    17 okt. 14:30HSSC'61 2 - SCO 2Sportpark Het Plein
    24 okt. 14:45SCO 2 - Roda Boys/Bommelerwaard 2Sportpark de Elskens
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.Boeimeer 2 - SCO 21 - 4
  • Poulestanden SCO 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw Geel'38/JUMBO 211004043
    2Tricht 211002023
    3GJS 211004313
    4Roda Boys/Bommelerwaard 211002113
    5Wilhelmina'26 211002113
    6Streefkerk 211001013
    7SCO 200000000
    8VVAC 200000000
    9LRC 2100134-10
    10Achilles Veen 2100112-10
    11Nivo Sparta 2100112-10
    12Drechtstreek 2100101-10
    13HSSC'61 2100102-20
    14DESK 2100104-40

    Poulestanden SCO 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SCO 23300154119
    2VOAB 2210134-13
    3ONI 2201149-51
    4Boeimeer 2301238-51

    Poulestanden SCO 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Beek Vooruit 200000000
    2Blauw Geel'38/JUMBO 200000000
    3Brabantia 300000000
    4Den Dungen 200000000
    5Dommelen 200000000
    6DOSKO 200000000
    7Dubbeldam 200000000
    8Geldrop 200000000
    9GJS 200000000
    10GRC-14 200000000
    11R.K.S.V. Groen Wit 200000000
    12Haarsteeg 200000000
    13Hardinxveld 200000000
    14Heerjansdam 200000000
    15Helvoirt 200000000
    16HSSC'61 200000000
    17Irene'58 200000000
    18Kozakken Boys 200000000
    19Nemelaer 200000000
    20Nieuw Lekkerland 200000000
    21ST Oostkapelle / Domburg 200000000
    22Oranje Wit 200000000
    23VV Papendrecht 200000000
    24RCS 200000000
    25Reusel Sport/CoTrans 200000000
    26RKDVC 400000000
    27RKDVC 500000000
    28Roosendaal 300000000
    29SCO 200000000
    30Sliedrecht 300000000
    31SSC'55 200000000
    32Steen 200000000
    33Steenbergen 200000000
    34Streefkerk 200000000
    35SVSSS 200000000
    36Terneuzense Boys 300000000
    37Unitas'30 200000000
    38Uno Animo 200000000
    39VOAB 200000000
    40Walcheren 200000000
    41WHS 200000000
    42Wilhelmina'26 200000000
    43Yerseke 200000000
    44Zeelandia Middelburg 200000000
    45Zundert 300000000
    46De Zwerver 200000000