• SCO JO12-2 VE zaterdag speeldag man

  • SCO JO12-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Knispel, BramTeamspeler
    Rademaker, DoortjeTeamspeler
    Tel, MyloTeamspeler
    Vermaas, JesseTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei 09:00Be Ready JO12-1 - SCO JO12-2Sportpark De Schiethoek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 meiTerheijden JO12-1 - SCO JO12-28 - 0
    11 meiSCO JO12-2 - Raamsdonk JO12-12 - 7
  • Poulestanden SCO JO12-2 ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TVC Breda JO12-2651047123516
    2Raamsdonk JO12-164113224813
    3Oosterhout JO12-2640235201512
    4Irene'58 JO12-164022622412
    5FC Right-Oh JO12-2JM63032331-89
    6Boeimeer JO12-262042232-106
    7TSC JO12-261051942-233
    8SCO JO12-260061435-210

    Poulestanden SCO JO12-2 ( 4e klasse (2e fase) 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SCO JO12-2761038102819
    2DVVC JO12-1JM751136152116
    3Molenschot JO12-1JM641134151913
    4Dongen JO12-152121529-147
    5TSV Gudok JO12-471332634-86
    6TSC JO12-261231422-85
    7ONI JO12-170432938-94
    8Waspik JO12-170161039-291

    Poulestanden SCO JO12-2 ( 3e klasse (3e fase) 10 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dussense Boys JO12-1JM760132161618
    2Irene'58 JO12-1750234211315
    3Oosterhout JO12-2741232201213
    4SCO JO12-274031833-1512
    5FC Right-Oh JO12-2JM73041422-89
    6Raamsdonk JO12-17223262428
    7Sleeuwijk JO12-17205222116
    8VCW JO12-170161637-211

    Poulestanden SCO JO12-2 ( 3e klasse (4e fase) 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Terheijden JO12-1540134122212
    2Raamsdonk JO12-154012718912
    3FC Right-Oh JO12-2JM53112681810
    4Be Ready JO12-141121518-34
    5SCO JO12-241031423-93
    6Dongen JO12-150051047-370