• SCO JO19-2 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bas, BaranTeamspeler
    Drewes, YorickTeamspeler
    Kamp, Joep van deTeamspeler
    Kamp, Teun van deTeamspeler
    Kanters, NinoTeamspeler
    Meel, Wesley vanTeamspeler
    Rijken, RomanTeamspeler
    Stalle, Mel vanTeamspeler
    Veltom, Mike vanTeamspeler
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 mei.Noordhoek JO19-1 - SCO JO19-2
    16 mei.SCO JO19-2 - SEOLTO JO19-2
  • Poulestanden SCO JO19-2 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVVC JO19-11081152173525
    2ST HZ '75/VCW JO19-1970257243321
    3TSV Gudok JO19-21070346192721
    4SC 't Zand JO19-31062275165920
    5JEKA JO19-31061351391219
    6Baronie JO19-394232227-514
    7SV Capelle JO19-1933346232312
    8Sarto JO19-492342137-169
    9SCO JO19-2102081942-236
    10Irene'58 JO19-191081867-493
    11UVV'40 JO19-2900910106-960

    Poulestanden SCO JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SCO JO19-221108264
    2TSC JO19-320204402
    3RFC JO19-3201128-61

    Poulestanden SCO JO19-2 (B3220 Onder 19 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SCO JO19-211007523
    2Madese Boys JO19-2100157-20

    Poulestanden SCO JO19-2 (B3230 Onder 19 beker 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TSV Gudok JO19-211006153
    2Beek Vooruit JO19-311005233
    3SV Capelle JO19-111004223
    4JEKA JO19-311001013
    5Jong Brabant JO19-211002203
    6Baardwijk JO19-110012200
    7Sarto JO19-4100101-10
    8SCO JO19-2100124-20
    9Baronie JO19-3100125-30
    10Jong Brabant JO19-3100116-50

    Poulestanden SCO JO19-2 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASWH JO19-23300243219
    2Unitas'30 JO19-4321010647
    3Beek Vooruit JO19-4421112847
    4Madese Boys JO19-331117434
    5SCO JO19-2311134-14
    6SEOLTO JO19-221017613
    7Noordhoek JO19-1210139-63
    8Dubbeldam JO19-4310259-43
    9Wieldrecht JO19-23102612-63
    10Irene'58 JO19-120206602
    11JEKA JO19-54004824-160