• Wedstrijden

  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatie
    2 okt.12:00SCO 3 - Neerlandia'31 3Sportpark de Elskens
    7 okt.19:30SCO 18+1 - Be Ready 18+1Sportpark De Winkels
    7 okt.20:00Oosterhout 18+1 - SCO 18+1Sportpark De Winkels
    7 okt.20:30SCO 18+1 - Steenbergen 18+1Sportpark De Winkels
    7 okt.21:00Hedel 18+2 - SCO 18+1Sportpark De Winkels
    8 okt.08:30Sleeuwijk JO8-2 - SCO JO8-1Sportpark De Roef
    8 okt.08:30Irene'58 JO7-1 - SCO JO7-1Sportpark Irene'58
    8 okt.08:45SCO JO11-1 - Dongen JO11-1Sportpark de Elskens
    8 okt.08:50RFC JO7-1 - SCO JO7-1Sportpark Irene'58
    8 okt.09:00RWB JO11-3 - SCO JO11-2Sportpark De Gaard
    8 okt.09:00DESK MO13-1 (9-tal) - ST SCO/Oosterhout MO13-1 (9-tal)Sportpark Eikendijk
    8 okt.09:00Molenschot JO8-1 - SCO JO8-2JMSportpark 't Hoogeind
    8 okt.09:00Terheijden JO8-1 - SCO JO8-3Sportpark Ruitersvaart
    8 okt.09:10SCO JO7-1 - Raamsdonk JO7-1Sportpark Irene'58
    8 okt.09:30SCO JO9-5M - Dongen JO9-3JMSportpark de Elskens
    8 okt.09:30JEKA JO9-4JM - SCO JO9-3Sportpark Beukenlaan
    8 okt.09:30De Fendert MO15-1 - ST Oosterhout/SCO MO15-1Sportpark De Fendert
    8 okt.10:00SCO JO8-4 - Be Ready JO8-1Sportpark de Elskens
    8 okt.10:00SCO JO10-2 - Terheijden JO10-1Sportpark de Elskens
    8 okt.10:00SCO JO9-4 - TSC JO9-4Sportpark de Elskens
    8 okt.10:00SCO JO10-1 - TSV Gudok JO10-2Sportpark de Elskens
    8 okt.10:00VOAB MO11-1 - ST SCO/Oosterhout MO11-1Sportpark Van den Wildenberg
    8 okt.10:00Boeimeer JO10-5 - SCO JO10-3Sportpark Heksenwiel
    8 okt.10:30RWB JO9-1 - SCO JO9-2JMSportpark De Gaard
    8 okt.10:45Madese Boys JO11-4 - SCO JO11-3Sportpark De Schietberg
    8 okt.11:00TSC JO9-1 - SCO JO9-1Sportpark De Warande
    8 okt.11:00TSV Gudok JO13-4 - SCO JO13-1Sportpark Dalem Zuid
    8 okt.11:00HZ'75 JO12-1JM - SCO JO12-2Sportpark Het Moerbos
    8 okt.11:15SCO JO17-1 - Berkdijk JO17-1Sportpark de Elskens
    8 okt.11:30SCO JO12-1 - TSC JO12-4JMSportpark de Elskens
    8 okt.11:30Boeimeer JO15-2 - SCO JO15-2Sportpark Heksenwiel
    8 okt.12:30ST Oosterhout/SCO MO15-2 - RKDVC MO15-1Sportpark Contreie
    8 okt.12:30WDS'19 2 - SCO 3Sportpark Paradijs
    8 okt.12:45SCO JO16-1 - Arkel JO16-1Sportpark de Elskens
    8 okt.13:00SCO JO15-1 - Sarto JO15-4Sportpark de Elskens
    8 okt.13:00TVC Breda 2 - SCO 7Sportpark TVC Breda
    8 okt.13:45Bavel MO17-2 (9-tal) - ST SCO/Oosterhout MO17-1Sportpark De Roosberg
    8 okt.14:15JEKA MO15-1 - ST SCO/Oosterhout MO15-3Sportpark Beukenlaan
    8 okt.14:30SCO 4 - Irene'58 3Sportpark de Elskens
    8 okt.14:30WSC 5 - SCO 8Sportpark Eikendonk