• SCO 1 VE zaterdag speeldag man

  • SCO 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ackermans, RitchieTeamspeler
    Ardon, TimTeamspeler
    Baabouche, IliasTeamspeler
    Bergmans, NiekTeamspeler
    Bliemer, StevenTeamspeler
    Dongen, Delano vanTeamspeler
    Dongen, Luc vanTeamspeler
    Gils, Daan vanTeamspeler
    Hoefnagels, DannyTeamspeler
    Kastelijns, AxelTeamspeler
    Kock, HarmTeamspeler
    Negro, AbdelazizTeamspeler
    Tielemans, RobinTeamspeler
    Woel, Chris van derTeamspeler
    Wouters, AbdonTeamspeler
    Zon, Rick vanTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 feb. 16:15SCO 1 - SSW 1Sportpark de Elskens
    4 mrt. 14:30GSC/ODS 1 - SCO 1Sportcomplex Stadspolders
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 feb.DHV 1 - SCO 13 - 4
    24 jan.SCO 1 - DESK 11 - 5
  • Poulestanden SCO 1 ( 4e klasse D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SCO 112101136142231
    2RFC 11293033151830
    3RWB 11263341192221
    4SSW 1126332524121
    5GSC/ODS 1126332423121
    6DHV 1124442623316
    7Dubbeldam 1124172228-613
    8Olympia'60 1123361722-512
    9SSC'55 1123361728-1112
    10Irene'58 1123272128-711
    11TSC 1122371519-49
    12DVVC 11211101347-344

    Poulestanden SCO 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 30 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SCO 1330016799
    2Olympia'60 13201913-46
    3SV Capelle 1310267-13
    4Willem II 1300359-40

    Poulestanden SCO 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde Groep 1 26 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SCO 111002113
    2Internos 1100112-10

    Poulestanden SCO 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde Groep 1 Beker laatste 64 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuwkuijk 111007073
    2Kloetinge11006063
    3WNC11006243
    4DESK 111005143
    5SVOD'22 111004043
    6JEKA 111004133
    7SV Meerkerk 111003033
    8Best Vooruit 111004223
    9Tholense Boys 111004223
    10R.K.S.V. Groen Wit 111003123
    11Unitas'3011003123
    12Achilles Veen11002023
    13Bavel 111002023
    14VC Vlissingen 111002023
    15RKDVC 111004313
    16DSE 111003213
    17EBOH 111003213
    18EFC 111003213
    19MEC'07 111003213
    20Zwaluw VFC 111003213
    21Bergeijk 111002113
    22Halsteren 111002113
    23Nivo Sparta 111002113
    24Drechtstreek 111001013
    25SC Gastel 111001013
    26RCS 111001013
    27TSC 111001013
    28DBS 111002203
    29Nuenen11002203
    30VV Papendrecht 111001103
    31PSV 111000003
    32Steen 111000003
    33RKSV Heeze 110012200
    34Geldrop 110012200
    35LRC 110011100
    36Den Dungen 110010000
    37Terneuzen 110010000
    38EDN'56 1100134-10
    39Geldrop 2100123-10
    40GSC/ODS 1100123-10
    41Reusel Sport/CoTrans 1100123-10
    42Vlijmense Boys 1100123-10
    43De Zwerver 1100123-10
    44GJS 1100112-10
    45De Valk 1100112-10
    46Victoria'03 1100112-10
    47FC Dauwendaele 1100101-10
    48Heerjansdam 1100101-10
    49Prinsenland 1100101-10
    50WVV'67 1100101-10
    51's Heer Arendskerke 1100124-20
    52Gestel 1100124-20
    53Dubbeldam 1100113-20
    54RBC 1100113-20
    55Almkerk 1100102-20
    56Luctor Heinkenszand 1100102-20
    57SVSSS 1100102-20
    58Moerse Boys100114-30
    59Vuren 1100103-30
    60Heukelum 1100126-40
    61SCO 1100115-40
    62Zeelandia Middelburg 1100104-40
    63GPC Vlissingen 1100106-60
    64Blauw Wit'81 1100107-70