• SCO 1 VE zaterdag speeldag man

  • SCO 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ackermans, RitchieTeamspeler
    Ardon, TimTeamspeler
    Baarh, Jimmy TonnyTeamspelerKeeper
    Bergmans, NiekTeamspeler
    Bliemer, StevenTeamspeler
    Dongen, Delano vanTeamspeler
    Dongen, Luc vanTeamspeler
    Hooijmaaijers, YannickTeamspeler
    Kastelijns, AxelTeamspeler
    Leijer, Mees deTeamspeler
    Negro, AbdelazizTeamspeler
    Tielemans, RobinTeamspeler
    Woel, Chris van derTeamspeler
    Zomers, BeauTeamspeler
    Zon, Rick vanTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei 14:30SCO 1 - SV BLC 1Sportpark de Elskens
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 meiWoudrichem 1 - SCO 12 - 1
  • Poulestanden SCO 1 ( 3e klasse D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dongen 123144563273646
    2sv O.S.S. 1920 123144563362746
    3Woudrichem 123112104236635
    4Heukelum 12310584249-735
    5SV BLC 1239684240233
    6DESK 1239594245-332
    7GDC 123101123029131
    8Zwaluwe 1238783740-331
    9SCO 12392124352-929
    10GVV'63 1237794544128
    11Altena 12367102438-1425
    12ONI 12367103046-1625
    13Sparta'30 12465133657-2123

    Poulestanden SCO 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 19 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SCO 13210205157
    2TSC 131208535
    3DHV 131119904
    4UVV'40 13003321-180

    Poulestanden SCO 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde Groep 1 23 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SCO 111007163
    2Klundert 1100117-60

    Poulestanden SCO 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde Groep 1 Beker Standaard 3e ronde Zuid 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Geldrop 111007163
    2TSC 111005053
    3Halsteren11004043
    4Brabantia 111006333
    5De Valk 111004133
    6RBC 111003033
    7Zwaluw VFC 111003033
    8VCK 111004223
    9Achilles Veen11003123
    10Dongen11003123
    11Rijen 111003123
    12Roda Boys/Bommelerwaard 111003123
    13Goes11002023
    14IFC 111002023
    15Bladella 111003213
    16Dongen 111003213
    17GSC/ODS 111003213
    18SC Kruisland11003213
    19RFC 111003213
    20Arnemuiden 111002113
    21Heerjansdam11002113
    22VVC'68 111002113
    23Nemelaer11001013
    24SCG'18 111001013
    25Hoeven 111004403
    26SVOD'22 111004403
    27SC Everstein 111003303
    28RSV 111002203
    29WNC 111002203
    30Be Ready 111002203
    31Best Vooruit11002203
    32Prinsenland 111000003
    33GSBW 110014400
    34's Heer Arendskerke 110014400
    35Theole 110013300
    36Moerse Boys 110012200
    37SVW 110012200
    38Oirschot Vooruit 110012200
    39RKTVC 110012200
    40MZC'11 110010000
    41Altena 1100123-10
    42EFC 1100123-10
    43NEO'25 1100123-10
    44Rijsoord 1100123-10
    45Zundert 1100123-10
    46FC Axel 1100112-10
    47Oranje Wit 1100112-10
    48Patrijzen 1100112-10
    49ODC 1100101-10
    50Sarto 1100101-10
    51Yerseke 1100124-20
    52DBN'22 1100113-20
    53GJS 1100113-20
    54Jan van Arckel 1100113-20
    55RKDVC 1100113-20
    56HVV'24 1100102-20
    57Sliedrecht 1100102-20
    58DOSL 1100136-30
    59Bergeijk 1100114-30
    60Helvoirt 1100103-30
    61Unitas'30100103-30
    62Schijf 1100104-40
    63SCO 1100105-50
    64Gestel 1100117-60